בישראל בעיית זיהום המים נפוצה בשל חוסר עמידה בתקנים.
הזרמת שפכים ביתיים ותעשייתים לנחלים נהרות ולים, חלחול חומרי דשן ועוד,  משנים את הרכב המים.בעיות אילו עולים שוב ושוב על כותרות העיתונים לפעמים מאוחר מדי.  בשנים האחרונות אף הוחמר המצב בעקבות התדלדלות ההולכת וגוברת של מקורות המים המתוקים.
בסקירה מקיפה של דו"ח מבקר המדינה חושף כי רבבות מתושבי המדינה צורכים מים אשר אינם עומדים בתקן הבריאותי המחייב.

הפתרון שלנו עבורכם:
טל חרמון מציעה שיטות שונות על מנת לטהר לסנן ולרכך את המים ולהפכם למי שתיה בריאים יותר וטובים יותר ואיכותיים יותר! באפשרותינו להציע לכם פתרונות ייחודים עבור כל צורכיכם. באתרינו תוכלו למצוא קטלוג מגוון
פתרונות לכל בעיות המים.

הצורך בחסכון במים:
על מנת להתמודד עם שנות הבצורת, ומשבר המים בעולם, מדינה ישראל גבשה תוכנית להעלאת מחירי המים. עפ"י התוכנית נאלץ לשלם מחיר כפול עבור חריגה ממכסת המים, לא תותר השקיית גינות ע"י ממטרות. מחיר המים לצריכה ציבורית ולצריכה אישית התייקרו במהלך שנת 2010 בשיעורים עצומים שמגיעים לכדי יותר מ-50%.

טל חרמון מציע לכם פתרון לחיסכון עצום במים על ידי שימוש במערכות למחזור מים אפורים:
מערכות למחזור מים אפורים מהמובילים בתחום המים בעולם, לחסכון עצום במים ולקבלת גינה ירוקה כל השנה! לבתים חדשים וקיימים. בזכות השימוש בטכנולוגיה חדשנית שאינה עושה שימוש במיכל אגירה, תוכלו להנות מסביבה נקיה ובריאה ללא מזיקים וללא ריחות לא נעימים. המערכות זכו בפרס מוצר השנה בתחום חיסכון במים במערב אוסטרליה ומוגנות בפטנט בינ"ל.
כנסו עכשיו למידע או חייגו 1700-708-036.